Reklama

Alan Wake Remastered na pierwszych screenach

​Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze screeny z remastera Alana Wake'a. Nie napłynęły one jednak od twórców, tylko z brytyjskiego Amazona.

Remedy Entertainment zapowiedziało już oficjalnie Alan Wake Remastered, ale nie podało zbyt wielu szczegółów na temat gry. Wiadomo, że zobaczymy w niej rozdzielczość 4K z dwoma trybami graficznymi do wyboru (na konsolach nowej generacji), ulepszone modele postaci (z naciskiem na głównego bohatera) czy tekstury w podwyższonej rozdzielczości. Jednak twórcy nie zaprezentowali póki co owoców swojej pracy, pomimo że remaster zdaje się być blisko ukończenia. W końcu jego premierę zaplanowano już na jesień bieżącego roku.

Ale od czego mamy brytyjskiego Amazona. Na jego łamach pojawiła się oferta sprzedaży Alan Wake Remastered, w której nie znalazła się wprawdzie data premiery, ale za to znalazły się screeny prezentujące najwyraźniej jakość grafiki w remasterze. Na pewno nie są to ujęcia z oryginału - widać wyraźnie ostrzejszą i zwyczajnie ładniejszą oprawę. Pojawiła się jeszcze cena - 24,99 funtów. To dość dobra wiadomość, bo jeśli jest to prawdziwa kwota, w Polsce nie powinniśmy zapłacić za grę więcej niż 150-160 złotych.

Reklama

Wiadomo, że Alan Wake Remastered trafi do sprzedaży w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Możliwe, że osoby, które kupią wydanie na PS4, otrzymają bezpłatną aktualizację do edycji na PS5 (z wyraźnie lepszą grafiką i większą liczbą klatek na sekundę). Jeśli idzie o datę premiery, to w sferze plotek pojawia się 5 października, ale lepiej poczekać na oficjalną informację na ten temat od Remedy Entertainment.

Alan Wake Remastered nie powinien wprowadzić żadnych zmian w fabule ani żadnych większych w rozgrywce. Co ciekawe, w pakiecie z grą otrzymamy dwa dodatki - The Signal oraz The Writer. W sumie czeka nas więc nawet sporo ponad dwadzieścia godzin zabawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alan Wake Remastered

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy