Reklama

Aktualizacja The Sims 4 wprowadziła płonące toalety

​Przed premierą nowego rozszerzenia Eco Lifestyle, popularne The Sims 4 wzbogaciło się także o darmową aktualizację, wprowadzającą szereg zmian i nowości. Na jaw szybko wyszły jednak pewne problemy, w tym jeden całkiem interesujący: toalety, które... płoną przy próbie użytkowania.

Są też inne kłopoty, jak błędy przy ładowaniu zapisanych domów. Gracze narzekają, że spędzili dziesiątki i setki godzin na budowaniu wielkich willi, które teraz nie chcą się wczytać. To jednak błąd drugorzędny, ponieważ ten z sedesami jest bardziej "medialny": otóż simy... podpalają toalety.

Twórcy zapewniają, że pracują już na kolejną łatką, która powinna poradzić sobie z zapisami. Nie wspomnieli jednak o płonących toaletach. Może prowadzone postacie pod osłoną nocy piją  wodę ognistą? Dobrze przynajmniej, że jedną z nowości w łatce jest wprowadzenie straży pożarnej.

Reklama

Co interesujące, część graczy celowo wznieca pożary w swoich domach, właśnie w celu przyzwania straży pożarnej i sprawdzenia, jak w praktyce wygląda ten element produkcji. Pojawią się także... komornicy. Jeśli przez kilka dni nie zapłacimy rachunków, wkroczą do naszej posiadłości i zabiorą przedmioty o wartości równej naszym długom.

Komornicy pojawili się w grze już jakiś czas temu, razem z rozszerzeniem o wyższym wykształceniu. Dotychczas jednak pojawiali się tylko, jeśli zalegaliśmy z czesnym - teraz odwiedzą nas bez względu na rodzaj należności. Strażacy także nie stanowią absolutnej nowości, znani już poprzednich odsłon.

Jeśli o rachunkach mowa, to te zostały całkowicie przeprojektowane. Specjalny ekran dokładnie pokaże, ile i na co wydajemy, w podziale na pięć obszarów: podatek od nieruchomości, opłata za energię elektryczną, za wodę, "inne podatki" oraz ulgi podatkowe oraz potrącenia.

Na koniec coś dla architektów i miłośników budowania. Darmowa aktualizacja sprawiła bowiem, że konstruktorzy mogą teraz wstawiać drzwi i okna w dowolnych miejscach, bez ścisłego trzymania się siatki. Do tego szereg mniejszych nowości, jak choćby oczekiwane wprowadzenie działających drabin.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje