Reklama

Aktualizacja Marvel's Avengers na nowe konsole opóźniona

​Od premiery sieciowej gry akcji Marvel’s Avengers minął nieco ponad miesiąc, a produkcja ma coraz poważniejsze problemy. Dopiero co informowaliśmy o zmniejszającej się liczbie graczy na serwerach, a teraz twórcy poinformowali, że opóźniają debiut odsłon na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Wydana niedawno aktualizacja 1.3.3 wprowadziła wiele mile widzianych poprawek, w tym w sferze sztucznej inteligencji towarzyszów. Gracze dopominają się jednak o nowe treści i właśnie na nich twórcy chcą się teraz skoncentrować - stąd właśnie przełożenie nowych wersji na przyszły rok.

W wyraźnej sprzeczności z tym stoi jednak informacja, że Kate Bishop - pierwsza z planowanych, nowych postaci - nie zadebiutuje w październiku, jak dotychczas planowano. Nie podano nowej daty jej debiutu. Nie znamy też terminu publikacji konwersji na nową generację, debiutującą w listopadzie.

Reklama

W ramach zadośćuczynienia wszyscy gracze otrzymają prezent od twórców z Crystal Dynamics: 7 tysięcy waluty, 1,5 tys. kredytów, 250 modułów ulepszających oraz 20 kluczy DNA. Jest też specjalna ramka na nazwę użytkownika. Wszystkie wymienione bonusy odbierzemy do 5 listopada.

Szef studia - Scot Amos - wyjaśnia, że 2020 rok był dla jego firmy wyjątkowo ciężki. Mowa nie tylko o pandemii koronawirusa, ale także o pożarach w Stanach Zjednoczonych. Jak tłumaczy, część deweloperów musiała ewakuować się z domów, co na pewno nie pomogło w stresującej pracy.

"W naszej niemal 30-letniej historii, Crystal Dynamics nigdy nie wydało gry w takich warunkach: pracując z domu w czasie pandemii, podczas gdy niektórzy musieli ewakuować się z powodu pożarów" - napisał Amos w najnowszym komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie gry.

"Choć wyzwań było wiele, te przełożyły się na unikatową siłę: by zebrać zespół rozrzucony przez geografię oraz okoliczności życiowe i wrócić jeszcze mocniejszym, zjednoczeni w misji przygotowania jak najlepszej gry dla Was" - dodaje Amos w nieco górnolotnej wiadomości. To chyba duch Avengers.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy