Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Aktualizacja do Red Dead Online powoduje ogrom problemów

​Najnowszy update do Red Dead Online wniósł szereg rozmaitych błędów uniemożliwiając np. oddawanie strzałów czy usuwając postacie ze świata gry Rockstar Games.

Ostatnia aktualizacja, która miała na celu poprawić działanie Red Dead Online wywołała efekt odwrotny kompletnie destabilizując grę. Masa graczy skarży się nie tylko na stare problemy, ale również nowe jakie pojawiły się po wprowadzeniu łatki.

Reklama

Na liście znajduje się m.in. kompletny brak postaci oraz zwierząt na serwerach, co sprawia, że uniwersum przypomina bardziej miasteczko duchów niż tętniący życiem świat. Przejażdżka konną wydaje się całkiem przyjemna, ale również te zwierzęta cierpią na rozmaite glitche. W sieci da się natknąć na klipy z końmi, które pojawiają się i nagle znikają z widoku czy konie biegające w miejscu.

Niektórzy twierdzą, że nie mogą strzelać co uniemożliwia im wykonywanie sporej ilości zadań czy pozostałych aktywności. Być może najzabawniejszym - jeśli nie najdziwniejszym problemem, z którym spotykają się teraz fani, jest nagłe niewytłumaczalne pojawienie się łysego mężczyzny w efekcie w paru lobby nie ma NPC z wyjątkiem tego faceta.

Jego pochodzenia obecnie nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Wychodzi więc na to, że funkcjonowanie Red Dead Online jest obecnie dość mocno ograniczone a szansa wystąpienia problemów jest ogromna.

Do sprawy odniósł się Rockstar Games, którego przedstawiciel w przesłanym serwisowi Polygon oświadczeniu przyznał, iż studio odpowiedzialne za produkcję ma świadomość opisanych błędów i w tym celu stworzono specjalną stronę wsparcia, na której napisano, że trwają prace nad ich eliminacją. Cóż oby aktualizacja wyszła jak najszybciej bowiem ciężko jest robić cokolwiek bez widocznych postaci, zwierząt czy braku możliwości strzelania.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje