Reklama

Aktorski zwiastun Dishonored 2 odtwarza sceny z rozgrywki

Bethesda umie promować swoje nadchodzące produkcje. Firma opublikowała nowy zwiastun Dishonored 2, w którym wystąpili prawdziwy aktorzy. Efekt jest mocno nietypowy.

Trailer nie jest tradycyjną reklamą - w materiale znalazły się sceny stylizowane na fragmenty właściwej rozgrywki. Innymi słowy - przedstawione wydarzenia wyglądają, jakby żywcem wyjęto je z gry, tyle tylko, że cyfrowe modele postaci zastąpiły prawdziwe osoby.

Pokazano między innymi walki z przeciwnikami, a także działanie specjalnych umiejętności dwójki bohaterów. Cesarzowa Emily rozprawia się więc z wrogami korzystając z cienistych rąk, zaś Corvo teleportuje się na krótkie dystanse.

W szeregach oponentów znaleźli się nie tylko ludzie, ale również różnego rodzaju roboty. Nie zabrakło też głównej przeciwniczki protagonistów - Delliah, która stoi Emily na drodze do odzyskania tronu Karnaki.

Reklama

Do premiery Dishonored 2 pozostało już stosunkowo niewiele czasu - produkcja ukaże się 15 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć wspomniany wyżej trailer z aktorami:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy