Reklama

Aktorka wcielająca się w Lady Dimitrescu nigdy nie grała w Resident Evil

​Od czasu ujawnienia Lady Dimitrescu z Resident Evil Village postać ta z miejsca stała się ikoną wśród graczy i fanów serii. Jeszcze przed wydaniem nowej odsłony RE wielka wampirzyca wzbudzała ogromne zainteresowanie, a gdy tylko pojawiała się w samej grze, zdecydowanie skradła show.

Wraz z popularnością Lady Dimitrescu wiele osób chciało dowiedzieć się czegoś o tej postaci. Gracze starali się wyłapać każdy najmniejszy szczegół, niezależnie od tego, czy chodziło o poprawną wymowę imienia Lady Dimitrescu, czy tylko o dokładne informacje dotyczące jej wzrostu. Teraz mamy okazję dowiedzieć się więcej, ale nie na temat samej postaci, ale modelki, która się w nią wcieliła.

W najnowszym wywiadzie dla Dexerto Helena Mańkowska, polska aktorka i modelka, która użyczyła twarzy Lady Dimitrescu, podzieliła się kilkoma szczegółami na temat tego, jak dostała rolę w postaci.

Reklama

Podzieliła się także niektórymi ze swoich pozytywnych doświadczeń z fanami od czasu ujawnienia postaci. Jednym szczegółem, który się dla wielu może być zaskakujący, było to, że nie grała w żadną z poprzednich części z serii Resident Evil przed Resident Evil Village.

Podczas wywiadu Mankowska powiedziała, że słyszała o grach Resident Evil przed uzyskaniem roli, ale nigdy w nie nie grała. Grała w starsze gry, takie jak oryginalne Super Smash Bros., kiedy była młodsza, ale trzymała się z dala od serii Resident Evil, ponieważ bała się horrorów.

Wspomina, jak zagrała w najnowsze RE w transmisji na żywo na Instagramie ze swoim bratem Jackiem. Mańkowska powiedziała, że ​​najbardziej ekscytujące dla niej było oglądanie ożywionych bohaterów, zwłaszcza Lady Dimitrescu.

"Zawsze przedstawiałam ją bardziej jako matkę niż wampira" - powiedziała Mańkowska, która ekscytowała się również widząc wampiryczne córki Lady Dimitrescu w grze. Podczas grania Mańkowska płakała z radości, widząc w pełni zrealizowaną postać, mówiąc: "Nie spodziewałam się, że będzie to dla mnie tak emocjonalne".

W dalszej części wywiadu Mankowska wyraziła swoją wdzięczność z bycia częścią społeczności Resident Evil, opisując jak ją powitano w nowej rodzinie (otrzymała mnóstwo fanowskich prac).

Nie da się ukryć Resident Evil Village otworzyło nową ścieżkę dla Mańkowskiej, która dopiero zaczyna karierę aktorską i polska aktorka jest entuzjastycznie nastawiona do dalszej pracy w branży gier.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje