Aktor użyczający głosu Franklinowi w Grand Theft Auto V apeluje do graczy by nie pytali o GTA VI

​Aktor głosowy, który w GTA V użyczył głosu postaci Franklina zaapelował do fanów serii, by ci dali spokój Rockstarowi i nie pytali ciągle o Grand Theft Auto VI, które jest najbardziej oczekiwaną produkcją studia.

Grand Theft Auto VI to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, której istnienie do dziś nie zostało oficjalnie potwierdzone. Rockstar Games widząc ogromną popularność dostępnego od lat GTA V raczej nie zamierza spieszyć się z prezentacją najnowszego projektu tym bardziej, iż jeśli wierzyć dostępnym plotkom, pozostaje on we wczesnej fazie rozwoju.

Do sprawy odniósł się aktor głosowy Shawn Fonteno użyczający w piątej odsłonie serii głosu Franklinowi. Poprosił graczy o cierpliwość w stosunku do deweloperów, bowiem na stworzenie tak dużej produkcji zawierającej najprawdopodobniej tryb multiplayer potrzeba niemało czasu.

Reklama

"Nie atakujcie Rockstara, dajcie im spokój" - zaapelował do niecierpliwych fanów Fonteno.

Winę na taki stan rzeczy aktor głosowy zrzuca również na pandemię COVID-19, która spowalnia wiele rzeczy. Ponadto jego zdaniem Rockstar nie może społeczności pokazać czegokolwiek, ponieważ nie zaakceptowano by obecnego wydania GTA VI.

Shaw Fonteno podkreślił też, że jeśli deweloperzy ujawniliby światu projekt teraz to wiele osób przestałoby ich wspierać. Aktor podkreślił, że Rockstar Games to "firma z najwyższej półki", która przykłada się do swojej pracy czego dowodzi fakt, że nagranie scen do GTA V zajęło ekipie 4,5 roku.

Rockstar nie ogłosił jeszcze Grand Theft Auto VI i nie wiadomo kiedy dokładnie to nastąpi. Nie brak głosów, że szóstka powinna trafić do sprzedaży w przyszłym roku, na co szansa jest wręcz minimalna lub za dwa lata, ale data ta także nie jest wielce realna.

Jedno jest pewne, studio nie będzie spieszyć się z publikacją nowej części marki, dopóki piąty epizod będzie generował niemałe zyski i cieszył się wysokim zainteresowaniem graczy. Warto wspomnieć, że mimo braku zapowiedzi GTA VI niektórym sklepom nie przeszkadza to w zbieraniu przedpremierowych zamówień na nieujawnioną grę.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama