Agony z nową datą premiery

​O kontrowersyjnej produkcji od studia Madmind można powiedzieć całkiem sporo, ale na pewno nie to, że będzie ona dla każdego. Za nieco ponad miesiąc gracze na własne oczy będą mogli przekonać się czy krytyka jaka spadła na grę była uzasadniona.

Polscy deweloperzy wiedzą jak zrobić szum wokół swojej produkcji. Ich dzieło z gatunku survival horroru, swoją premierę miało zapowiedzianą na koniec marca tego roku, ale z uwagi na nieprzewidziane okoliczności, twórcy zostali zmuszeni do jej opóźnienia.

Te nieprzewidziane okoliczności to brak zgody na dystrybucję gry na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox. Wszystko za sprawą wyjątkowo dużej brutalności, której dopatrzyli się ludzie odpowiedzialni za przydzielanie grom odpowiednich oznaczeń wiekowych. Ta niecodzienna sytuacja wymusiła na twórcach modyfikację treści, która wymagała czasu. Wygląda na to, że praca została zakończona.

Reklama

Ekipa Madmind poinformowała, że do Piekła chętni gracze będą mogli wejść już 29 maja, zarówno na wymienionych wyżej konsolach, jak i komputerach osobistych. Co ciekawe, użytkownicy pecetów otrzymają możliwość wyboru między pierwotną, zbanowaną na konsolach wersją gry, a tą zmodyfikowaną. Poniżej można obejrzeć zwiastun brutalnej produkcji:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy