Agony: Nowy zwiastun z demonami w rolach głównych

Jeżeli brakuje wam adrenaliny, to nowy polski horror zapewni wam jej w najwyższych dawkach. Szykuje się piekielnie trudna przeprawa przez krainę cieni.

Radzę obejrzeć jakiś czas po posiłku, bo pączki nie wyglądają ładnie, gdy ponownie oglądają słońce. Agony, dzieło polskiego studia Madmind, to pierwszoosobowy horror, w którym gracz wciela się w duszę uwiezionego w piekle jegomościa.

Jako że podwórko Lucyfera nie należy do nazbyt przytulnych, nieszczęśnik postanawia się stamtąd ulotnić. W tym celu musi jednak najpierw ominąć - przejmując cudze ciała - tabuny demonów. W najnowszym zwiastunie możecie zobaczyć część spośród piekielnych sług.

Jako że ze względu na dynamiczny montaż momentami raczej niewiele widać, być może zechcecie spojrzeć na gameplay, który opublikowano za czasów udanej kampanii na Kicstarterze.

Reklama

Przypomnijmy, że gra zgromadziła ponad 182 tysiące dolarów kanadyjskich, choć twórcy ubiegali się tylko o 66.666. Tutaj również przed odtworzeniem zalecam pogonić sprzed monitora młodszych domowników.

CD Action

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy