Reklama

Adidas wyprodukuje oficjalne buty Cyberpunk 2077

​Ostatnio w modzie są okolicznościowe modele butów, przygotowywane na licencji popularnych gier wideo w ramach przedpremierowej promocji. Polski Cyberpunk 2077 to jeden z najbardziej oczekiwanych hitów tego roku, więc również nie może obyć się bez okolicznościowych adidasów.

Trzy żółte paski po bokach nie zostawiają złudzeń na temat tego, kto jest producentem obuwia. Przeważa kolor czarny, a do tego dochodzą jeszcze fioletowe wstawki, wszystko w zgodzie z paletą marketingowych barw gry CD Projektu, z premierą zaplanowaną obecnie na drugą połowę listopada.

Co interesujące, Adidas - czy CD Projekt - nie zapowiedzieli jeszcze swojej współpracy w oficjalny sposób, lecz zdjęcia produktu wykonał już niejaki "solebyjc". Ten kolekcjoner obuwia bardzo często publikuje na swoim Instagramie podobne przedpremierowe spojrzenie na nadchodzące produkty.

Reklama

Bazą jest model Adidas x9000l4 Boost. Poza charakterystycznymi paskami przeważają napisy "Cyber" i "Punk" na podeszwach, oczywiście z fontem nawiązującym do logo polskiej produkcji. Jeśli ktoś chce każdego dnia za darmo reklamować nadchodzącą grę, powinien rozważyć zakup opisywanych butów.

Nie znamy jeszcze daty premiery czy ceny, lecz kwota zakupu będzie zapewne imponująca - jak przystało na takie limitowane serii obuwia, które nie jest raczej przeznaczone do chodzenia, ale właśnie dla kolekcjonerów, do postawienie na półkę, odkurzania i obserwowania w wolnej chwili.

Wśród komentarzy nie brakuje opinii, że taka współpraca na linii CD Projekt oraz Adidas to dokładne przeciwieństwo tego, o co w cyberpunku chodzi - bunt i sprzeciw w świecie rządzonym przez gigantyczne korporacje. Cóż, mówimy jednak o grze, która sama w sobie jest produktem na sprzedaż.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy