Achilles: Legends Untold - polska gra na nowym gameplayu

Powoli zbliżamy się do premiery wczesnej wersji Achilles: Legends Untold. Do sieci trafił właśnie nowy gameplay z polskiej gry.

Achilles: Legends Untold to gra w wykonaniu polskiego, nieznanego szerzej studia Dark Point Games, w której wcielimy się w tytułowego greckiego herosa, by wziąć udział w wojnie pomiędzy Hadesem i Arasem. Wraz z mężnym bohaterem odbędziemy podróż po mitycznych krainach, tocząc walki z najróżniejszymi kreaturami. Pomoże nam Hefajstos, kowal bogów, wykuwając dla nas broń oraz pancerz.

Achilles: Legends Untold to hack'n'slash inspirowany takimi przebojami, jak Diablo czy Path of Exile. Pojawią się w nim elementy erpegowe, ale twórcy koncentrują się przede wszystkim na akcji. 12 maja gra zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steamie. Od samego początku będzie oferować opcję zabawy nie tylko w pojedynkę, ale także w kooperacji.

Reklama

Achilles: Legends Untold - gameplay

Gra zapowiada się interesująco, choć trzeba przyznać, że na wcześniejszych materiałach prezentowała się bardziej efektownie. W nowym gameplayu trudno przymknąć oko na dość oszczędną grafikę oraz niezbyt - zwłaszcza jak na hack'n'slasha - płynną animację postaci. No, ale nie ma co osądzać dzieła przed jego premierą. Z ocenami wstrzymajmy się przynajmniej do premiery wczesnej wersji.

Serwis IGN opublikował na swoim kanale na YouTubie najnowszy materiał z Achilles: Legends Untold, prezentujący właśnie zabawę we dwie osoby jednocześnie:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Achilles: Legends Untold

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy