Reklama

Abonament Xbox All Access w Polsce – konsola i gry za 99 zł miesięcznie

​Microsoft ogłosił, że program Xbox All Access zostanie w okresie świątecznym rozszerzony na kolejne 12 krajów, w tym Polskę. Co to za inicjatywa? Przypomina nieco kontrakty na telefony komórkowe - zamiast płacić całość z góry, dostajemy sprzęt w ramach miesięcznego abonamentu, razem z grami.

Jak na razie dla Polski potwierdzono tylko jedną opcję: Xbox One S wraz z subskrypcją Game Pass Ultimate za 99 złotych miesięcznie, w kontrakcie na dwa lata. Już teraz przedstawiciele Microsoftu zapewniają jednak na Twitterze, że będzie można "zyskać wybraną przez siebie konsolę Xbox".

W przyszłości otrzymamy więc opcje także dla osób zainteresowanych nową generacją, a więc Xbox Series S oraz Xbox Series X. Można bezpiecznie zakładać, że te zestawy będą kosztowały odpowiednio więcej. Z praktycznego punktu widzenia program w naszym kraju realizować będzie Media Markt.

Reklama

"Zaczynamy od zestawów z Xbox One S w cenie 99 zł / miesiąc. Więcej informacji odnośnie abonamentów z Xbox Series X | S podamy już wkrótce!" - czytamy na Twitterze w komunikacie wystosowanym przez przedstawicieli polskiego oddziału Xbox.

Jednocześnie jesienią usługa pojawi się także w Australii, Kanadzie, Danii, Finlandii, Francji, Nowej Zelandii, Norwegii, Korei Południowej, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. W przypadku niektórych krajów mowa o rozszerzeniu oferty na większą liczbę podmiotów i sklepów.

W 2021 roku oferta będzie rozszerzana na kolejne kraje oraz sklepy. Dotychczas była dostępna w USA, Wielkiej Brytanii, Australii oraz Nowej Zelandii. Nie wiadomo jednak, jakim cieszy się zainteresowaniem. Ceny  - jak się wydaje - są dość wysokie, lecz może nowa generacja skusi graczy.

Xbox Game Pass Ultimate to przepustka upoważniająca do pobierania ponad stu gier bez dodatkowych opłat. Obejmuje także absolutne nowości Microsoftu, jak Halo Infinite, a wkrótce zostanie rozszerzona także o osobny abonament EA Play od Electronic Arts, co rozszerzy ofertę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje