A Plague Tale: Innocence - trzeci i ostatni odcinek serialu o kulisach powstawania gry

​W trzecim odcinku serialu poświeconego powstawaniu A Plague Tale: Innocence twórcy skupiają się na szczurach..., czyli ucieleśnieniu tego czego się boimy i czego się brzydzimy. Szczury w grze pełnią kluczową rolę i stanowiły niemałe wyzwanie dla deweloperów. CDP jest polskim dystrybutorem gry na PS4 i Xbox One.

Pierwszy odcinek koncentrował się na bohaterach gry, drugi z kolei na średniowiecznym świecie odwzorowanym w grze. Children of the plague skupiają się na trudnościach związanych z tworzeniem modeli szczurów, których na ekranie będzie równocześnie do 5000. Pomóc ma w tym autorski silnik stworzony przez deweloperów z Asobo. Na osobną uwagę zasługują także rycerze oraz duchowni działający w Inkwizycji. 

Rok 1349. Królestwo Francji pustoszy zaraza. Amicia i jej młodszy brat Hugo uciekają przed Inkwizycją, wędrując przez wioski zdziesiątkowane przez chorobę. Po drodze będą musieli połączyć siły z innymi młodymi ludźmi, a także unikać stad szczurów za pomocą ognia i światła. Mając jedynie więź, która połączyła ich losy, podczas walki o przetrwanie stawią czoła nieopisanym okropieństwom.Gdy rozpoczyna się przygoda... czas niewinności dobiega końca.

Reklama

A Plague Tale: Innocence ma premierę 14 maja 19 na PS4 oraz na Xbox One. Niedługo wystartują preordery.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: A Plague Tale: Innocence
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy