A Night to Remember, czyli nadchodzi zupełnie nowe zadanie do Wiedźmin 3: Dziki Gon

​Nie możecie się rozstać z produkcją CD Projekt RED i wciąż do niej wracacie, chociaż nie zostało nam już nic do zrobienia?

W takim razie mamy dobre wieści, bo do gry można już pobrać zupełnie nowe zadanie, zrealizowane przez fanów. To nazywa się A Night to Remember i kontynuuje wątki Orianny z dodatku Krew i wino, wykorzystując do tego celu zarówno starych, jak i zupełnie nowych bohaterów, co oznacza również świeżo nagrane dialogi, nowe assety, a nawet specjalną nagrodę.

Co jednak najważniejsze, zadanie zostało stworzone w duchu całego wiedźmińskiego doświadczenia, czyli czeka tu kilka trudnych decyzji do podjęcia. Jako że zadanie kontynuuje wydarzenia z Krew i wino, wymaga ukończenia najpierw całego wątku głównego tego rozszerzenia, a twórcy polecają również ukończenie/obejrzenie zadania Orianny zatytułowanego Zew krwi, żeby uniknąć nieporozumień.

Reklama

Poza tym, sugerowany poziom postaci podczas wykonywania tego zadania to 50, możemy się za nie zabrać w trybie New Game+, a głębia pola została dostosowana do wszystkich scen, choć w niektórych może powodować rozmycie, więc zalecane jest granie bez DOF.

Zadanie A Night to Remember można już pobrać z Nexus Mods i jak łatwo się domyślić jest dostępne tylko dla graczy PC. Pozostałe platformy, tj. PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch muszą obejść się smakiem.

A jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Wiedźmina 3, to przypominamy, że w tym roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series 3 trafi poprawiona wersja gry, która lepiej przystawać będzie do aktualnych możliwości sprzętowych, bo choć może trudno w to uwierzyć, Wiedźmin 3 jest z nami już od 2015 roku.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy