’90s Football Stars: Wielki powrót piłki z lat 90.!

Lata 90. to dla futbolu czas legendarnych drużyn i zawodników. Magiczny okres, gdy zawsze w ostatniej minucie meczu zrywało transmisję TV i miliony widzów przełączały się na relacje radiowe. Ostatni moment, zanim piłka nożna stała się bezdusznym biznesem opartym wyłącznie na chłodnej kalkulacji rynkowej. Klabater i Purple Tree zapowiedziały grę ’90s Football Stars, która przeniesie graczy w kompletnie zakręcony świat futbolu z tamtych czasów.

Twórcy ’90s Football Stars czerpią pełnymi garściami z cudownej atmosfery piłki lat 90., ale przede wszystkim nawiązują do kultowych gier piłkarskich, które zdefiniowały wówczas cały gatunek. Jeśli zatem pamiętacie ikoniczną drużynę Holandii, nazwiska takie jak Romário przywołują czar wspomnień, a pierwsze kroki w grach (wtedy jeszcze "video"!) stawialiście na boiskach International Superstar Soccer... ’90s Football Stars to gra dla Was.

’90s Football Stars to szybka i dynamiczna gra 2.5D, która rozgrywa się na niewielkich boiskach, a sędziowie kompletnie przymykają oko na tak nieistotne szczegóły, jak faule czy spalone. Liczy się czysta zabawa, która wręcz wylewa się z ekranu, w czasie zaciętych pojedynków 7 na 7 zawodników.

Reklama

Klabater planuje wydanie ’90s Football Stars jesienią 2018 roku. Za grę  odpowiada zespół argentyńskich pasjonatów piłki nożnej, studio Purple Tree. Tytuł będzie dostępny na konsole obecnej generacji (w tym Nintendo Switch) oraz komputery PC.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy