85-latka trafiła do... Skyrima

​Shirley Curry to jeden z najpopularniejszych graczy w Skyrima. Za sprawą modderów 85-letnia trafiła do gry w jednej z modyfikacji.

Shirley Curry to prawdopodobnie najstarsza miłośniczka The Elder Scrolls V: Skyrim. Kobieta ma 85 lat i nie dość, że spędza z grą Bethesdy wiele godzin, to jeszcze publikuje materiały wideo z zabawy w portalu YouTube. Bywa nazywana "babcią od Skyrima".

Curry cieszy się wśród graczy niemałą sławą, o czym świadczą liczne przychylne komentarze i ciepłe słowa na jej temat, a teraz także fanowska modyfikacja, która wprowadza 85-latkę do gry.

Rozszerzenie nazywa się Shirley: A Skyrim Follower Mod i można je pobrać za pośrednictwem serwisu Nexus Mods albo z platformy Bethesdy. Można je uruchomić w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox. Co ciekawe, mod działa także w wydaniu stworzonym z myślą o goglach VR.

Reklama

W modyfikacji Curry jest... barbarzyńcą posługującym się zarówno bronią oburęczną, jak i łukiem. Można ją spotkać w domku w górach, a po wykonaniu krótkiego questa przyłączyć ją do siebie w roli towarzyszki.

Oczywiście pojawienie się modyfikacji zostało odnotowane także przez samą Shirley, która opublikowała już materiał wideo prezentujący jej zawartość. Poniżej zobaczycie zwiastun dodatku:

A tutaj gameplay nagrany przez samą Shirley (pierwszy z cyklu):

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skyrim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama