7 gier opuszcza Xbox Game Pass już 15 stycznia

​Jedynym minusem usługi Microsoftu jest to, że od czasu do czasu traci część dobrych tytułów. Działo się to już w przeszłości (Red Dead Redemption 2), dzieje się teraz (Desperados III). Poniżej znajdziecie pełną listę gier, które znikną po 15 stycznia z Xbox Game Pass.

Microsoft nie zdradził jeszcze, jakie nowe gry będą dostępne w usłudze w styczniu, ale już teraz możemy poznać te, które znikną z katalogu. Zostało mniej niż 2 tygodnie, by zapoznać się z perełką, jaką jest Desperados III.

Na ogłoszenie nowych gier też nie powinniśmy czekać zbyt długo. Microsoft często robi to w dwóch turach - na początku i w połowie miesiąca. Wygląda na to, że tym razem coś się przesunęło. Być może to wpływ nowego roku!

Wspomnieć warto o znikającym PUBG, ale jest to raczej niewielka strata. W tytuł dalej będzie można grać bez opłat, bo od 12 stycznia gra przechodzi na model free-2-play. Wypróbujcie także Mount & Blade: Warband i przygodówkę nawiązującą do klasyków point-and-click The Little Acre.

Reklama

Pełna lista tytułów, które znikają z Xbox Game Pass:

  • PUBG: Battlegrounds
  • Pandemic: The Board Game (PC, Xbox)
  • Mount & Blade: Warband (PC, Xbox)
  • The Little Acre
  • Desperados III (PC, Xbox)
  • YIIK: A Postmodern RPG
  • Ghost of a Tale

Xbox Game Pass, to abonament Microsoftu dla konsol Xbox, PC i Cloud Gamingu. Gracze otrzymują dostęp do wielu nowych, ale też klasycznych gier, które działają we wstecznej kompatybilności. Co więcej, bardzo dużo gier zostało ulepszonych (rozdzielczość, FPS). Dzięki temu tytuły, które ogrywaliśmy przed laty, często wyglądają lepiej, niż je zapamiętaliśmy.

Xbox Game Pass jest pierwszym wyborem dla użytkowników Xbox Series S i to oni stanowią trzon subskrybentów usługi. Trzeba pamiętać, że konsola pozbawiona jest napędu i umożliwia granie tylko w cyfrowe edycje gier - te z usługi Xbox Game Pass, jak i zakupione w sklepie Microsoftu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Game Pass
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy