Reklama

3u-2o Mobile Game Jam startuje już tym tygodniu

​3u-2o Mobile Game Jam startuje w najbliższą sobotę (07.07) na Campusie Warsaw.

Studio Huuuge Games wspólnie z partnerem merytorycznym Google Developers zaprasza na "3u-2o Mobile Game Jam", który odbędzie się w Warszawie, 7 i 8 lipca na Campusie Warsaw.

W tym game jamie uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia gier na platformy mobilne na zadany przez organizatorów temat - na wykonanie gier będą mieli tylko (a może i aż) 24 godziny.

Twórcy gier nie żyją jednak samymi wyzwaniami, dlatego organizatorzy zadbali również o inne atrakcje. Warszawskie wydarzenie rozpocznie się od piątkowego (06.07.2018) preparty, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję poznać innych twórców, jak i wielu profesjonalistów z polskiego gamedev’u. Głód wiedzy nie znosi próżni , dlatego w sobotę (07.07.2018) w Campusie Warsaw odbędą się wykłady najlepszych specjalistów związanych z produkcją gier mobilnych.

Reklama

Rejestracja rusza w sobotę o godzinie 09:00, a sam Jam rozpocznie się o godzinie 14.00 i właśnie od niej uczestnicy będą mieli dokładnie 24 godziny na zrobienie gry na zadany temat.
Prezentacja gier odbędzie się w niedzielę (07.07.2018) o godzinie 14.15 i potrwa do godziny 16.00. Następnie jury czeka ciężki orzech do zgryzienia, bo będą musieli wybrać najlepsze z prac. Wyniki zostaną ogłoszone o godzinie 16.30.

Z miłości do gier może powstać wiele dobrego. Warto mieć to w pamięci i przyjrzeć się temu, co mają do zaprezentowania młodzi, utalentowani ludzie. Rynek gier komputerowych jest ciągle w fazie nasycania i nie zapowiada się, żeby jego olbrzymia tendencja wzrostowa miała się zmienić w najbliższych latach, dlatego to olbrzymia możliwość i doskonała ścieżka rozwoju dla młodych programistów.

Mamy już dokładne informacje jacy prelegenci pojawią się na miejscu i jakie tematy będą przedstawiane:

  • 10.15 "Kasa do wyklikania... czyli o monetyzacji gier za pomocą reklam" - Grzegorz Tarczyński, Huuuge Games
  • 11.00 "Wykorzystanie analityki w optymalizacji retencji i monetyzacji gry - Mariusz Gąsiewski, Google Developers
  • 11.45. "Klimat lat 80-tych" - Krzysztof Maliński, Huuuge Games

Jesteście zainteresowani? Poniżej znajdziecie link do rejestracji: https://www.eventbrite.com/e/3u-2o-mobile-game-jam-tickets-45231202745

Game Jam jest darmowy, a liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać, bo kto pierwszy, ten lepszy. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to dołączcie do wydarzenia 3u-2o na FB - TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama