Reklama

17 minut rozgrywki z Mafii III

​Firma 2K Games udostępniła nowy materiał poświęcony trzeciej części Mafii. W filmie zaprezentowano bardzo obszerny gameplay.

Udostępnione nagranie przedstawia fragment rozgrywki, który pokazywano na tegorocznych targach gamescom oraz Tokyo Game Show. Konkretnie zaś misję, w której Lincoln Clay - główny bohater - musi zlikwidować księgowego włoskiej mafii, Tony’ego Derazio.

Cel znajduje się w jednym z hoteli. Do ofiary prowadzą dwie drogi - przez główne wejście (co wiążę się z bezpośrednią walką z gangsterami) oraz poprzez windę na podziemnym parkingu. W filmie wybrano drugą ścieżkę.

Podczas samej zabawy oponentów likwidowano na różne sposoby. Niektórych zabito po cichu, a innych w otwartym starciu. Zwieńczeniem prezentowanego fragmentu jest scena, w której - jak nietrudno się domyślić - Lincoln rozprawia się z Derazio.

Reklama

Warto jednocześnie podkreślić, że pokazywana misja nie będzie jedyną, którą będzie można rozegrać na kilka metod. Komentujący wydarzenia na ekranie Haden Blackman, dyrektor kreatywny gry i szef studia Hangar 13, które jest odpowiedzialne za projekt, obiecuje, że większość zadań będzie można przejść na parę sposobów.

Mafia III ukaże się 7 października na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej znajdziecie wspomniany gameplay.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama