Reklama

11 nowych gier dostępnych w Xbox Games Pass w dniu premiery

​Microsoft podczas trwających właśnie targów Gamescom 2021 potwierdził, że do usługi w dniu swojej premiery trafi w najbliższej przyszłości 11 nowych gier.

Gigant z Redmond najwyraźniej doszedł do wniosku, że nie jest w stanie rywalizować z Sony i jego PlayStation na tytuły na wyłączność, dlatego też jakiś czas temu przyjął nową strategię. Mocno zainwestował w swoją usługę Xbox Game Pass, która jest często nazywana Netflixem z grami, bo działa bardzo podobnie - za 40 PLN miesięcznie zyskujemy nielimitowany dostęp do biblioteki ok. 100 gier (w droższej wersji możemy korzystać z nich zarówno na konsolach Xbox, jak i PC).

To dla wielu graczy bardzo kusząca oferta, szczególnie że od pewnego czasu usługa jest zasilana dużymi produkcjami - zarówno od Microsoftu, jak i zewnętrznych deweloperów - dostępnymi w Xbox Game Pass już w dniu premiery. Dziś podczas targów Gamescom poznaliśmy zaś 11 kolejnych gier, które trafią do abonamentu w taki właśnie sposób.

Reklama

10 z nich to efekt współpracy Microsoftu i Humble Games, a są to: Archvale, Bushiden, Chinatown Detective Agency, Dodgeball Academia, Flynn: Son of Crimson, Midnight Fight Express Next Space Rebels, Signalis, Unpacking i Unsighted (konkretne daty debiutu nie zostały jeszcze podane).

11 tytuł to zaś dopiero co ujawnione Into the Pit - gra już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl klasyczne FPSy w stylu Dooma, które przeżywają ostatnio drugą młodość, więc ma szansę nieźle namieszać na rynku. Tu premiera nie jest niespodzianką i wiemy już, że tytuł trafi do usługi 19 października.

I nie da się ukryć, że to zapewne ten tytuł wzbudzi największe zainteresowanie, a przynajmniej spośród tych dziś wymienionych i do czasu premiery czegoś bardziej wyczekiwanego, jak choćby nadchodzące Forza Horizon 5 i Halo Infinite, które widać już na horyzoncie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy