Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

100 najlepszych gier wszech czasów według magazynu Empire

Magazyn Empire opublikował listę 100 najlepszych gier wszech czasów.

I o ile umieszczone na niej tytułu raczej nie dziwią (choć zapewne każdy z nas znajdzie coś czego na niej nie ma, podczas gdy w naszych prywatnych rankingach zajmuje wysokie miejsce) to już pozycje niektórych z nich mogą zastanawiać. Sam nr 1 też może być dość kontrowersyjny.

Reklama

Nie zrozumcie mnie źle bo produkcja zajmująca pierwszą lokatę jest świetna, naprawdę. Tyle czy to najlepsza gra wszech czasów? Ale od początku. Na liście znajdziemy takie tytuły jak choćby Heavy Rain, Grim Fandango, Planescape: Torment, Diablo II, Portal 2 czy nawet legendarny Tetris.

Jednak zwycięzca może być tylko jeden i został nim The Last Of Us, wyprzedając The Legend of Zelda: The Ocarina of Time (miejsce drugie) i World of Warcraft (trzecia pozycja). Co myślicie o takim wyborze?

Czy faktycznie ta stosunkowo nowa produkcja przebija wszystko co do tej pory pojawiło się na rynku gier? Ja mam spore wątpliwości. Cały ranking znajdziecie tutaj. I choć można się z nim nie zgadzać to należy przyznać, że większość pozycji to naprawdę świetne gry, które trzeba znać.

Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje