Reklama

Zemsta za porzucenie

Gry internetowe pozwalają na poznanie nowych znajomych, co więcej często w ten sposób zawiązują się trwalsze relacje. Jednak czasem mogą być także narzędziem zemsty.

Otóż jedna z Japonek, w odwecie za porzucenie przez swojego chłopaka, wykorzystała znajomość jego loginu i hasła do gry internetowej i skasowała wszystkie jego dane. Niestety, lokalna policja okazała się niezbyt czuła na "sercowe" tłumaczenia i aresztowała kobietę pod zarzutem złamania zakazu uzyskiwania nielegalnego dostępu do cudzego konta.

Trzydziestoletnia kobieta i dwudziestoletni mężczyzna poznali się jesienią 2003 roku właśnie w internecie, w trakcie gry w "Lineage". To przygodowa gra, gdzie gracz walczy z innymi postaciami i może rozwijać swoją postać zdobywając nowe umiejętności i wyposażenie. Gracz może także się komunikować z innymi uczestnikami, wysyłając komunikaty tekstowe.
Pomiędzy kobietą i mężczyzną stopniowo zawiązał się romans, który wkrótce okazał się niewypałem. On postanowił odejść, ona zapragnęła zemsty.

Gdy pewnego dnia gracz zalogował się do "Lineage", z przerażeniem odkrył że znikł cały jego wirtualny ekwipunek, który gromadził przez długie godziny spędzone przy komputerze. Natychmiast skojarzył co się mogło wydarzyć i zawiadomił policję. Była dziewczyna wyjaśniła, że skasowała dane w rewanżu za zerwanie związku.

(INTERIA.PL/4D)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy