Reklama

Wirtualna wspinaczka

Wspinaliście się kiedyś w bardzo wysokich górach? Nie mówimy tu o wspinaczce zakończonej zjazdem na sankach. Chodzi o zdobywanie prawdziwych, strasznie wysokich szczytów i udział w zazwyczaj bardzo niebezpiecznych wyprawach. Trudne jest życie wspinacza wysokogórskiego, a o kosztach takiej eskapady lepiej nie wspominać. Dlatego też przeciętny Kowalski ogląda góry w telewizji.

Wspinaliście się kiedyś w bardzo wysokich górach? Nie mówimy tu o wspinaczce zakończonej zjazdem na sankach. Chodzi o zdobywanie prawdziwych, strasznie wysokich szczytów i udział w zazwyczaj bardzo niebezpiecznych wyprawach. Trudne jest życie wspinacza wysokogórskiego, a o kosztach takiej eskapady lepiej nie wspominać. Dlatego też przeciętny Kowalski ogląda góry w telewizji.Jednak już niedługo sytuacja może ulec zmianie, bo powstaje gra "Everest", która ma być wydana w przez Activision Value. Dzięki "Everestowi" będziemy mogli poczuć zarówno smak przygotowań do wyprawy, jak również odbyć samą wspinaczkę. Jako szef wyprawy skompletujemy ekipę i niezbędny dla niej sprzęt. Kiedy już będziemy w komplecie, na zdobycie czekać będzie siedem najwyższych szczytów świata. Wspinaczka będzie walką z czasem, warunkami pogodowymi (mgła, silny wiatr, opady itp.) i lawinami. Na wyprawę wyruszamy już za miesiąc!

ReklamaGra będzie utrzymana w konwencji RTS. Szczegóły znajdziecie na stronie producenta gry: http://www.zono.com/everest.html

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje