Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Sims 2 - pierwsze obrazki!

Electronic Arts idzie za ciosem! Jeszcze nie tak dawno temu firma ta zapowiedziała ukazanie się kontynuacji najlepiej sprzedającej się gry na komputery stacjonarne w całej historii istnienia branży rozrywki multimedialnej. Mowa oczywiście o nieśmiertelnej - głównie dzięki ciągle ukazującym się dodatkom do niej - grze "The Sims".

Electronic Arts idzie za ciosem! Jeszcze nie tak dawno temu firma ta zapowiedziała ukazanie się kontynuacji najlepiej sprzedającej się gry na komputery stacjonarne w całej historii istnienia branży rozrywki multimedialnej. Mowa oczywiście o nieśmiertelnej - głównie dzięki ciągle ukazującym się dodatkom do niej - grze "The Sims".

ReklamaTym razem fani serii nie otrzymają kolejnego rozszerzenia, które wnosi nowe zawody, przedmioty itp. Twórcy gry postanowili, że ukazało się już ich wystarczająco dużo. Zdecydowali, że w końcu przyszedł czas na drugą odsłonę tej jakże popularnej symulacji ludzkiego życia.Ilość nowinek, jakie zostaną wprowadzone do rozgrywki ma być ogromna. Jedną z ważniejszych innowacji będzie posiadanie przez każdego 'sima' własnego kodu DNA, co sprawić ma, że nasi wirtualni bohaterzy nabiorą cech dziedzicznych po swoich przodkach! Kolejną ciekawostką będzie wpływ aktywności życiowej na wizerunek naszego 'sima' - jeśli więc będziecie chcieli mieć w rodzinie jednego grubaska, wystarczy dawać mu dużo jedzenia, odciągać od uprawiania sportu i wszelkich wysiłków fizycznych - efekt murowany.Co chyba najważniejsze, "The Sims 2" bazować będzie na w pełni trójwymiarowej technologii graficznej, co ma dać efekt w postaci ładniejszego wyglądu całej oprawy graficznej, nowych animacjach, ruchach postaci oraz zwiększonej ilości gestów i min naszych 'simów'.Więcej o "The Sims 2" dowiemy się z nadchodzących targów E3.

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | mowa | rozrywki | komputery | firma | obrazki | The Sims

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje