Reklama

Stylowe głośniki Geniusa

Dla amatorów muzyki nie posiadających profesjonalnego sprzętu audio system, Genius przygotował nowy komplet głośników, które z łatwością można podłączyć nie tylko do wieży, ale także do CD Playera czy MP3.

Głośniki Genius SW-i2.1 1100, to bardzo stylowy zestaw składający się z trzech elementów. Główny subwoofer, o mocy 18 Wat wykonany został nie z plastiku, lecz z drewna. Budowa taka wpływa bardzo pozytywnie na jakość przenoszenia tonów niskich, a duża membrana, o średnicy 5,25 cala nadaje brzmieniu dodatkowej głębi. Boczne dwie satelity, o mocy 5 Wat każda, skonstruowano w oparciu o dwa magnesy neodymowe, które wpływają na polepszenie dynamiki wydobywanych z wnętrza dźwięków. Dodatkowo na cały zestaw składa się przewodowy pilot, który w tym wypadku spełnia rolę nie tylko zwykłego urządzenia pozwalającego na ściszanie, czy pogłaśnianie muzyki. Do pilota można podłączyć słuchawki, CD Playera, MP3 czy też walkmana.

Nowe głośniki Geniusa są idealnym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na wygodę i jakość dźwięku, przy jednoczesnej oszczędności na inwestycje w drogi sprzęt. Przewidywana cena głośników Genius SW-i2.1 1100 to około 178 zł z gwarancją na 2 lata.

Głośniki dostępne będą od kwietnia, w sklepach komputerowych w całej Polsce.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: komplet | Audio | głośniki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje