Reklama

Sieciowa liga GT4

Firma Piggyback, jeden z największych w Europie wydawców oficjalnych przewodników do gier, wraz z Sony zapraszają graczy do zmagania się w "GT4 Online League".

Liga umożliwi najbardziej zaprawionym kierowcom "GT4" rzetelną weryfikację ich doświadczenia za kierownicą wirtualnego samochodu oraz pozwoli na stosowanie najbardziej skutecznych taktyk jazdy, które przy okazji zostaną później oszacowane przez ludzi z Piggyback.

Celem całego przedsięwzięcia jest stworzenie najbardziej złożonego i kompletnego poradnika gry na świecie. Poradnik będzie się składał z wielu działów analizujących dogłębnie najbardziej efektowne taktyki oraz style prowadzenia samochodów, a wszystko to zostanie spisane na 310 stronach.

Od dziś przez siedem kolejnych tygodni na stronie www.piggybackinteractive.com codziennie pojawiać będzie się jeden nowy tor do "Gran Turismo 4". Współzawodnicy będą konkurować ze sobą, zbierając punkty do rankingu, który będzie obejmował 50 torów.

""GT4 Online League" jest ligą jedyną w swoim rodzaju, oferującą techniczne i taktyczne korzyści dla wszystkich miłośników serii "Gran Turismo" oraz przyszłych czytelników poradnika do gry" - powiedział Louie Beaty z firmy Piggyback. Wydanie poradnika "Gran Turismo 4 Official Guide" - tworzonego przez największy zespół edytorski Piggyback, jaki kiedykolwiek został przypisany do jednej gry - planowane jest na maj 2005 roku.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zmagania | Sony | firma | liga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama