Przerwa na kawę

Gra "Coffee Break", będąca symulacją biurowego życia, właśnie trafiła do tłoczni. Jest to znak, iż już w tym tygodniu produkt ten znajdzie się na sklepowych półkach.

W "Coffee Break" gracz wciela się w jednego z 2 bohaterów pracujących w jednym ze zwyczajnych biur, jakich wiele na świecie, i ma przed sobą szereg zadań do wykonania. Chociaż to miejsce pracy jest normalne tylko z pozoru, ponieważ dzieją się tu czasami przedziwne rzeczy.

Na porządku dziennym jest robienie kawałów szefowi, kłótnie z klientami, czy opuszczanie ważnych spotkań pod byle pretekstem. Flirty z recepcjonistką czy kradzież pieniędzy z firmowego sejfu również nie należą do rzadkości.

Jak w każdym biurze tutaj także jest jedno miejsce, gdzie plotki unoszą się w powietrzu i każdy z przyjemnością zwierza się ze swoich prywatnych spraw? Mowa oczywiście o kącie, gdzie stoi automat do kawy. I jak tu pracować w takich warunkach?

Gra powstała na bazie bardzo popularnego serialu "Camera Cafe" i pod względem dawki humoru nie odbiega od swojego telewizyjnego pierwowzoru.

"Coffee Break" ukaże się w polskiej wersji tekstowej. Sugerowana cena detaliczna gry wyniesie 59,90 zł.

Reklama
IQ Publishing - inf. prasowa
Dowiedz się więcej na temat: znak | przerwa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy