Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Przenośne Pro Evo 5

Najpierw mamy dla Was dobrą wiadomość - jako że piąta odsłona rewelacyjnych gier sportowych spod znaku "Pro Evolution Soccer" ukazała się na liście tytułów do wydania na PSP przez australijski oddział firmy Atari, która publikuje gry serii "PES" w tym regionie, dowiedzieliśmy się, iż w rzeczy samej piłkarska seria będzie dostępna w wersji przenośnej.

Zła informacja to taka, że "PES 5" ukaże się jedynie w wersji na konsolkę Sony i nie ma jak na razie planów, by zrobić wersję "Pro Evo 5" na Nintendo DS. Ma się to jednak w sprzeczności z faktem, że zeszłego lata na liście gier będących w produkcji na platformę Nintendo Dual Screen pojawiła się europejska wersja gry - "Winning Eleven".

Jeden z producentów firmy Konami, Shingo "Seabass" Takatsuka, mówił o wersji "PES-a" na PSP jeszcze we wrześniu 2004 roku, podając do wiadomości, że użytkownicy konsoli PlayStation 2 będą mogli grać online dopiero w piątej odsłonie serii. Jednak i ta wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, podobnie jak data wydania samej gry. Tradycyjnie już jednak produkty z serii "PES" są wydawane na jesień, a znając przywiązanie Japończyków do tradycji, możemy się spodziewać, że "PES 5" ukaże się terminowo.

Piątą odsłoną słynnej piłkarskiej serii gier będzie promował angielski obrońca Chelsea - John Terry, który podpisał kontrakt z Konami. "Byłem wielkim fanem "Pro Evolution Soccer" od lat, a teraz jestem naprawdę zaszczycony mogąc pracować z utalentowanymi ludźmi stojącymi za tą fantastyczną grą" - powiedział zadowolony Terry, taszcząc wielki worek forsy od Konami.

Dowiedz się więcej na temat: wiadomość | przenośne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje