Reklama

Project: Snowblind - wkrótce premiera

Cenega Poland poinformowała, że w ciągu najbliższych kilku dni do sklepów na terenie całego kraju trafi gra "Project: Snowblind" w wersji na konsolę PlayStation 2. Tymczasem zakończył się już proces lokalizacyjny polskiej wersji "Project: Snowblind" na PC, a wyselekcjonowani testerzy rozpoczęli beta testy w siedzibie firmy Eidos w Wielkiej Brytanii.

Przypominamy, że wersja gry na komputery PC opracowana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami i dostępna będzie w cenie 99,90 złotych.

Akcja gry "Project: Snowblind" rozgrywa się w Hong Kongu, w niedalekiej przyszłości - roku 2065. Podporucznik Nathan Frost jest zwykłym żołnierzem, do czasu aż nie zgłosi się na ochotnika do zmiany w super-żołnierza dla międzynarodowej armii - Koalicji Wolności. Seria bolesnych operacji wyposaża Frosta w nadnaturalne zdolności, dzięki wszczepionym w jego ciało implantom. Jego pierwszym zadaniem jest walka w wojnie przeciwko bezwzględnemu reżimowi. Kiedy Frost zostaje odcięty od dowódców na wrogim terytorium z jedynie garstką towarzyszy, tylko od niego zależy powstrzymanie złowrogich bojówek, planujących wykorzystanie tajnej broni, dzięki której świat pogrąży się w ciemności.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje