Reklama

Postal dla każdego

Firma Running With Scissors wydała oświadczenie prasowe, z którego wynika, że amerykański zespół po raz kolejny zaskoczył swoich fanów i zagorzałych wrogów. Wbrew zakazom gra jest już dostępna wszędzie.

Pomysł na sprzedaż serii kontrowersyjnych strzelanek "Postal" nie uzyskał najlepszej oceny ze strony władz w takich krajach, jak Australia, Brazylia, Nowa Zelandia i Korea Południowa. Krótko rzecz ujmując: gra nie trafiła tam na półki sklepowe. Jednak twórcy gry znaleźli na to sposób.

Jak twierdzą władze Running With Scissors, firmy, która sama zwie się "najbardziej niebezpiecznym producentem oprogramowania na świecie", zakazy da się obejść, trzeba tylko chcieć. Zespół deweloperski we współpracy z Softwrap opracował system pozwalający na sieciową dystrybucję gry bez względu na granice w przestrzeni fizycznej.

Tym samym gracze nie mający do tej pory dostępu do produktu, w którym główny bohater zajmuje się eliminacją kolejnych ludzi znajdujących się w różnorodnych miejscach miasta, mogą dostać długo oczekiwane tytuły z cyklu. W ten sposób "Postal" zawita m.in. do Wielkiej Brytanii, Singapuru, Afryki oraz Chin.

Warto dodać, że do tej pory na całym świecie tam, gdzie gra Running With Scissors znalazła się w legalnym obrocie, stawała się hitem. Ponadto na 2007 rok jest zaplanowana premiera filmu kinowego na podstawie głównej koncepcji stworzonej blisko dziesięć lat temu serii.

Dowiedz się więcej na temat: oświadczenie | firma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje