Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Play 3/06 już w kioskach

Od dziś w salonikach prasowych i kioskach dostępny jest nowy, marcowy numer Playa. Na odmienionej okładce Lord Vader próbuje nam powiedzieć, że najnowsza gra z Gwiezdnych wojen - "Star Wars: Empire at War" - rządzi niepodzielnie wśród strategii.

Drugim najważniejszym tematem jest pierwsze spotkanie z grywalnym "Ojcem Chrzestnym". Już teraz widać, że to może być świetna gra, opowiadająca kapitalną historię, i dziejąca się w żywej, zmieniającej się pod naszym okiem okolicy. W dodatku ma kapitalny system walki i zmuszania ludzi do uległości.

Jest też kilka innych rzeczy, w które redaktorzy Playa grali przed premierą PC. Choćby "Condemned", świetnie zapowiadający się horror, który zadebiutował już na konsolach najnowszej generacji, "The Sims 2: Własny Biznes", w którym nareszcie można pracować, jak się tylko chce, "Rainbow Six: Lockdown", który idzie w zręcznościową stronę, nie tracąc klasy, albo "Commandos: Strike Force". Oprócz wspomnianego już "Empire at War" między innymi nowa "ToCA" i "Vietcong 2".

W numerze znalazł się także niestandardowy wywiad z Bogusławem Lindą, który opowiada nam, jak się przejmuje - i jak się nie przejmuje - podkładaniem głosów do najnowszej części "Heroesów".

Cena Playa 11,90 złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje