Reklama

Painkiller: Tani dodatek

Polska grupa deweloperska People Can Fly oraz wydawca serii Dobra GRA oficjalnie ogłosili wydanie polskiej wersji dodatku "Painkiller: Battle Out of Hell", który ukaże się w cenie 19,90 złotych.

Co więcej, gra, która na Zachodzie ukaże się jako dodatek wymagający zainstalowanej wersji podstawowej "Painkillera", w Polsce będzie działała jako produkt samodzielny z możliwością doinstalowania do wersji podstawowej "Painkillera", wydanej w pierwszej połowie bieżącego roku w serii Dobra GRA.

Dodatek będzie umożliwiał grę w sieci lokalnej LAN, zaś jego doinstalowanie do wersji podstawowej pozwoli także na rozgrywkę w internecie.

"Uznaliśmy, że wydanie "PK BOOH" w formie dodatku nie wymagającego podstawowej gry jest najuczciwsze w stosunku do polskich graczy. Za niecałe 20 złotych każdy może przejść nową kampanię, pograć z kolegami po LAN-ie, zobaczyć i ocenić nasze pomysły i dowiedzieć się, jak dalej potoczyła się historia Daniela Garnera. Ale tylko gracze, którzy mają podstawowego "Painkillera" i naszą nową grę będą mogli przyłączyć się do braci wojującej w internecie. Ci, którzy już wciągnęli się w "Painkillera" i będą chcieli dowiedzieć się, co stało się dalej, będą mogli kupić za nieduże pieniądze rozszerzenie i doinstalować je do gry podstawowej, a gracze, którzy jeszcze "Painkillera" nie znają, powalczą w piekle w samodzielnym dodatku - jeśli uznają, że temat ich wciąga, sięgną po wersję podstawową. To wybór, którego gracze na Zachodzie nie mają" - tak skomentował sposób wydania "Painkillera: Battle Out of Hell" w Polsce Adrian Chmielarz, szef People Can Fly.

Painkiller: Battle Out of Hell w serii Dobra GRA trafi do kiosków i salonów prasowych w grudniu 2004 roku.

Reklama

Już wkrótce więcej szczegółów i informacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy