Reklama

Nowy PLAY już w kioskach

Nowy PLAY z grą "Conflict: Desert Storm II" i darmowym komiksem już w kioskach za 12,90 zł. Trudno nie zauważyć nowego numeru w kioskach, bo na okładce lord Vader wymachuje groźnie świetlówką.

Tak, nie tylko kinomanów dopadła gwiezdna gorączka. Okładkowy materiał czasopisma, obszerny reportaż o starwarsowych grach, które wkrótce ukażą się na peceta, odpowiada na pytanie, czy "Star Wars: Empire at War" będzie pierwszą strategią w tym klimacie, na którą warto będzie zwrócić uwagę. Wygląda na to, że będzie. Podobnie, jak na drugiego bohatera, czyli "Star Wars: Battlefront II". Nie tylko poprawił sieciowe strzelaniny, ale też ma kampanie dla pojedynczego gracza! Wszystko w legendarnych miejscach, choćby na statku Tantive 4.

Na koniec gwiezdnych emocji redakcja przygląda się nadchodzącemu dodatkowi do kosmicznego MMORPG-a, czyli "Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookies".

Bardzo mocna część reportażowa mówi o innych hitach, które dopiero się ukażą.

W recenzjach, choć przed E3 zwykle brakuje hitów, znalazły się "Doom 3: Resurrection of Evil", "Stronghold 2", "Cold Fear" czy "Project: Snowblind".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy