Reklama

Muchtrix wyleciał w powietrze

Bardzo ciekawie upłynął ubiegły weekend na Strefie Zrzutu Pyrlandia Boogie. W sobotę o godz. 15:00 stawił się tam bowiem Marcin z Legnicy, zwycięzca I edycji konkursu LATAJ JAK MUCHA!

Po dwóch godzinach przygotowań i ekscytującego oczekiwania Marcin, wraz z grupą szalonych skoczków, wzbił się na wysokość 4000 m, by opuścić sprawny samolot.

Po lądowaniu powiedział nie wiele, wykrztusił raptem z siebie jedno słowo: Z...! Długo dochodził do siebie. Kiedy już ochłonął stwierdził, że na pewno wróci i zapisze się na spadochronowe szkolenie AFF.

Tuż przed Marcinem, skakała... 6-letnia Emilka. Był to niewiarygodny wyczyn.

W niedzielę z kolei, w powietrze wzbił się sam "Muchtrix". Skoczkowie koniecznie chcieli sprawdzić jego walory lotnicze. Skakali do tej pory z różnymi ciekawymi eksponatami, takimi jak ponton czy rower, ale nigdy dotąd z grą komputerową. Wbrew pozorom "Muchtrix" nie dał rady siłom natury i wymiętolił się strasznie. Na wysokości 2500 m został "wypuszczony na wolność" Gdzie jest teraz? Może ktoś z Was widział spadającą z nieba grę komputerową?

Przypominamy, że trwa już II edycja konkursu. Każda osoba, która wypełni i prześle pod wskazany adres kupon, znajdujący się wewnątrz pudełka z grą "Muchtrix - Bracia Muchowsk'y", ma szansę wygrać spadochronowy skok tandemowy oraz wiele innych nagród.

II edycja konkursu trwać będzie nieco dłużej i zakończy się 31 kwietnia. Powodem tego jest oczywiście zimowa przerwa w sezonie spadochronowym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy