Reklama

MMORPG w świecie Star Treka

To zaczyna powoli być nudne. Wszyscy twórcy gier naraz rzucili się do tworzenia MMORPG. Trudno już o uniwersum, które nie jest albo nie ma być przeniesione do schematu gry online. Jednym z ostatnich takich "niedobitków" był właśnie świat Star Treka, jednak i on padł pod naporem ludzi z Perpetual.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że przygotowywany jest MMORPG osadzony w świecie Star Treka. Wygląda na to, iż będzie to jedna z bardziej innowacyjnych i nowatorskich gier tego typu. Bez pracy zespołowej nie ma tu mowy o niczym. Gracze bowiem będą się wcielać w członków załogi statków federacji, które są swoistymi odpowiednikami gildii z innych produktów tego typu.

W tej grze nie znajdzie się miejsca dla pojedynczych jednostek. Bitwy, tak jak i w serialu, będą toczyły się właśnie pomiędzy samymi okrętami, ale także dopuszczona zostanie możliwość abordażu.

Wydarzenia przedstawione w grze toczyć będą się jakiś czas po wątku fabularnym filmu "Nemesis". Niestety, w grze dostępna będzie tylko możliwość opowiedzenia się po stronie Federacji, choć wraz z dodatkami ma się to zmienić.

Dokładna data premiery gry nie została jeszcze ustalona...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy