Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Maluch Racer - Fiat 126p w akcji!

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że w Internecie pojawiła się darmowa wersja gry "Maluch Sim", dzięki której mieliśmy okazję siąść za kółkiem samochodu-legendy polskich szos, czyli popularnego "malucha". Program wzbudził wokół siebie na tyle duże zamieszanie, że zainteresował się nim jeden z krajowych dystrybutorów gier komputerowych.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że w Internecie pojawiła się darmowa wersja gry "Maluch Sim", dzięki której mieliśmy okazję siąść za kółkiem samochodu-legendy polskich szos, czyli popularnego "malucha". Program wzbudził wokół siebie na tyle duże zamieszanie, że zainteresował się nim jeden z krajowych dystrybutorów gier komputerowych.

ReklamaNowa wersja symulatora "malucha" ukaże się już pod koniec sierpnia pod tytułem "Maluch Racer". Jak zapowiadają autorzy gry, wprowadzi ona nas w realia wyścigów... Fiatami 126p! Tak, to nie żart... Na początek dysponować będziemy standardowym typem samochodu, jednak po udanych zmaganiach z rywalami udostępnione zostaną inne wersje "maluszka". Dzisiaj prezentujemy kilka obrazków z gry - zobaczcie jak się będzie prezentować "Maluch Racer".Wciąż podtrzymujemy tezę, że pomysł na grę jest przedni, gdyż uderza w sentymenty każdego, kto miał styczność z tego typu maszyną. Zastanawiamy się jednak nad jednym - czy realia polskich dróg oznaczać będą ich faktyczny stan? Jeśli bowiem będzie możliwe urwanie koła na okolicznej dziurze, to bez wątpienia będzie to jeden z najwierniejszych symulatorów wyścigowych...

Dowiedz się więcej na temat: legendy | zamieszanie | fiat | fiat 126p | 126p | maluch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje