Reklama

Kuloodporny 50 Cent

Na oficjalnej stronie internetowej stacji MTV miała miejsce premiera trailera nowej gry, dzięki której już wkrótce każdy będzie mógł wcielić się w rolę jednego z najtwardszych i najbardziej popularnych amerykańskich raperów.

Chodzi o postać 50 Centa, który tym razem zajął się produkcją gry zatytułowanej "50 Cent Bulletproof"! Tytuł nie został wybrany przypadkowo, albowiem odnosi się do epizodów z prawdziwego życia artysty, które miały miejsce, zanim stał się gwiazdą muzyki rap - 50 Cent został dziewięciokrotnie postrzelony.

Na oficjalnej stronie MTV pojawiło się również trochę szczegółów na temat powstającej gry. Podczas rozgrywki pokierujemy poczynaniami 50 Centa w kryminalnym podziemiu Nowego Jorku, by zdemaskować międzynarodową konspirację. Muzyka do gry będzie oczywiście autorstwa 50 Centa i zawierać będzie rymy, które gracz będzie mógł miksować w muzycznym studio. Możemy się spodziewać, że w "50 Cent Bulletproof" pojawią się także inni członkowie grupy G-Unit oraz ich muzyka, czyli m.in. Dr. Dre i Eminem.

Przy okazji potwierdziły się również spekulacje, jakoby 50 Cent dostał propozycję "głównej roli" w "GTA San Andreas", jednak raper odrzucił ofertę, mówiąc, że zniszczy konkurencję, a jego gra nie będzie gorsza od ostatniej odsłony serii "GTA".

50 Cent dodał także, że ma zamiar wstrząsnąć rynkiem gier wideo na całym świecie, podobnie jak zrobił to z muzyką rap. Nie wiadomo kiedy dokładnie ukaże się gra autorstwa sławnego rapera, ani też kto zostanie jej wydawcą, jednak można się spodziewać, że będzie to wytwórnia, która stworzyła wspomniany trailer do gry, czyli Vivendi Universal.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy