Reklama

Internauci głosują


Od pewnego czasu na naszym serwisie możecie głosować w ankietach na określone tematy. Ankiety te staramy się oczywiście analizować - a więc krótko, co się działo...

Jednym z pierwszych pytań, jakie zadaliśmy, było pytanie o działy, które chcielibyście widzieć na naszym serwisie. Okazało się, że 61% głosów oddano na działy "Playstation" i "Gry Online". Pierwszy z działów już jest na naszym serwisie - jedno życzenie spełnione. Na drugi dział troszkę trzeba jeszcze poczekać.

Reklama

Druga ważna dla nas ankieta - "W jakie gry grasz najczęściej" - zgodnie z naszymi przypuszczeniami większość zagrywa się w strategie, ale niemała rzesza odwiedzajacych nas Internautów pogrywa w zręcznościówki oraz gry symulacyjne. Ponieważ serwisów dot. gier strategicznych na polskim Internecie jest już bardzo dużo, postanowiliśmy się skupić na informacjach dot. grupy gier zręcznościowych oraz symulacyjnych. Z myślą o "ścigantach" powstał m.in. serwis wyscigi.interia.pl, który oprócz tematyki związanej z grami porusza także inne ciekawe tematy dot. branży wyścigów i rajdów samochodowych oraz ciekawostek ze świata techniki motoryzacyjnej.

Ostatnia bardzo ważna ankieta powstała w momencie, jak jeden z dystrybutorów zarzucił nam, że pisanie o nowościach dostępnych tylko na Zachodzie jest propagowaniem piractwa. My natomiast byliśmy zdania, że wcale tak nie jest, a Internauci chcą wiedzieć co się dzieje nie tylko w Polsce... Wyniki sami możecie obejrzeć.

My zachęcamy do głosowania w naszych ankietach - są one robione przede wszystkim dla Was, abyście mogli współtworzyć ten serwis. Oczywiście można też do nas pisać listy z uwagami ew. ciekawymi pomysłami, co by można jeszcze do serwisu dodać. Za wszystkie uwagi z góry dziękujemy

Redakcja gry.interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje