Reklama

Headhunter i Second Sight w sklepach

Firma CD Projekt poinformowała, że w dniu dzisiejszym do polskich sklepów trafiły dwie doskonałe gry akcji przeznaczone na konsolę PlayStation 2.

"Headhunter Redemption" jest sequelem znanego tytułu sprzed trzech lat. Akcja gry toczy się prawie ćwierć wieku po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Świat został podzielony na dwie skrajnie odmienne części. "Górę", gdzie ludzie żyją spokojnie i dostatnio oraz "Dół", gdzie panuje przestępczość i bieda. Utrzymaniem porządku w mieście zajmują się tytułowi Łowcy Głów, do których należy dwójka głównych bohaterów - znany z poprzedniej części Jack Wade i jego protegowana Leeza X.

"Second Sight" to trójwymiarowa gra akcji, stworzona przez firmę Free Radical znaną z bestsellerowej serii Timesplitters. Wcielamy się w niej w człowieka, który budzi się pewnego dnia przykuty do łóżka w tajemniczym laboratorium. Nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazł. Jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że zyskał on umiejętności, których nie rozumie i które dopiero stopniowo uczy się kontrolować. Naszym zadaniem będzie pomóc głównemu bohaterowi w rozwiązaniu zagadek przeszłości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy