Gears of War może konkurować z Mario

Po pojawieniu się w sieci sugestii, jakoby bestsellerowa gra akcji "Gears of War", wydana niedawno w wersji wyłącznie na konsolę Xbox 360, miała stanowić tylko początek dla trylogii - jeden z jej głównych projektantów ujawnił jeszcze większe ambicje.

Mark Rein z Epic Games na internetowym forum firmy napisał interesującą odpowiedź w reakcji na plotki związane z najszybciej sprzedającym się bestsellerem dla platformy od Microsoftu.

"'Gears' to trylogia? Jeśli możemy wciąż tworzyć gry wysokiej jakości, których będą chcieć fani, to oczywiście, czemu mielibyśmy zatrzymać się na trzech" - oświadczył deweloper.

"Jakoś nie widzę, żeby serie 'Metal Gear Solid', 'Mario', 'Grand Theft Auto' czy 'Final Fantasy' (i inne) zatrzymywały się na trzech odcinkach, wciąż dostarczają przyciągającą uwagę rozrywkę, która jest warta pieniędzy (tak jak 'Unreal Tournament')" - dodał Rein.

Rein zapewnił przy tym, że jest jeszcze wiele do poznania, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się na planecie Sera i co dzieje się z życiem członków oddziałów Delta.

"Nie jesteśmy jeszcze gotowi, by podać dalsze szczegóły, ale zapewniam Was, że wciąż jesteśmy w pracy" - podsumował.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy