Reklama

Forza tylko dla konsoli Xbox

Kwietniowa premiera doskonale zapowiadającego się symulatora wyścigów samochodowych pt. "Forza Motorsport" zbliża się wielkimi krokami. Każdy miesiąc wytężonych prac grupy deweloperskiej Microsoft Game Studios przynosi znaczące modyfikacje w sferze wizualnej produktu. Dziś macie okazję przekonać się o tym na własne oczy!

W naszej galerii prezentujemy kilka najświeższych obrazków z gry "Forza Motorsport", która pojawi się wyłącznie w wersji na konsole Xbox firmy Microsoft. Wydawca oficjalnie potwierdził, że "Forza" nie pojawi się w wersji na komputery PC.

Będąc precyzyjnym w zapowiedziach, Microsoft Game Studios ogłosiło, że amerykańska premiera wzbudzającego sporo emocji symulatora nastąpi dokładnie 5 kwietnia 2005 roku. Zaraz po amerykańskim wydaniu "Forzy", gra trafi na półki sklepowe w Europie.

Jeżeli macie w posiadaniu konsolę Xbox i lubujecie się w wirtualnych eksploatacjach sportowych samochodów, to koniecznie odwiedźcie nasz "rzut okiem" na produkcję "Forza Motorsport" (tutaj). Po bliższym zapoznaniu się z zapowiadaną produkcją proponujemy Wam zapoznanie się z oficjalną i ostateczną listę wykupionych licencji na marki oraz modele pojazdów, które zaimplementowano na potrzeby "Forza Motorsport". Pełny wykaz ponad 200 samochodów odnajdziecie w artykule "Forza i jej samochody" (tutaj).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy