Reklama

Fallout żyje!

Dziennikarze portalu IGN donieśli, że na targach E3 ujrzeli obiecujący znak sugerujący, iż jeden z najlepszych RPG-ów wszech czasów - "Fallout" - będzie kontynuowany.

Okazało się jednak, że pomimo obiecującego napisu na stoisku Bethesda, gra "Fallout 3" nie zagościła na targach. Chociaż redakcja IGN potwierdziła w firmie Bethesda, że "Fallout 3" rzeczywiście jest produkowany, to jednak sam napis na stoisku producenta nie oznaczał, iż będzie można zobaczyć demo czy chociaż jakiś mały pokaz obrazków z gry. Napis "Fallout 3" miał jedynie podkreślać istnienie tego tytułu.

Jakkolwiek nie jesteśmy w stanie podejrzeć "Fallouta 3" na targach E3 to cieszy nas bardzo wiadomość, że apokaliptyczny RPG nie został pogrzebany wraz z jej twórcą, firmą Interplay, i możemy być niemal pewni kolejnej odsłony legendarnej serii...

Kolejna dobra wiadomość, to że seria "Fallout" znalazła się w dobrych rękach specjalistów z Bethesda, a jedyna zła nowina to taka, iż będziemy musieli na tę grę jeszcze trochę poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy