Reklama

Enter the Matrix PL już w tłoczni

Jak poinformował CD Projekt, gra "Enter the Matrix PL" zgodnie z planem trafiła do tłoczni. W związku z tym możemy być pewni, że tak jak było zapowiadane, polska edycja gry trafi na półki sklepowe już 6 listopada. "Enter the Matrix" to gra komputerowa osadzona w realiach kultowego filmu autorstwa braci Wachowskich.

Jak poinformował CD Projekt, gra "Enter the Matrix PL" zgodnie z planem trafiła do tłoczni. W związku z tym możemy być pewni, że tak jak było zapowiadane, polska edycja gry trafi na półki sklepowe już 6 listopada. "Enter the Matrix" to gra komputerowa osadzona w realiach kultowego filmu autorstwa braci Wachowskich.

ReklamaFabuła powiązana jest z wydarzeniami przedstawionymi w drugiej i trzeciej części trylogii i stanowi ona

uzupełnienie wątków przedstawionych w filmach. W grze czeka na nas m.in. przeszło godzina doskonałej jakości sekwencji filmowych, w których zobaczymy aktorów znanych z filmu. Co więcej, nad choreografią sekwencji walk w grze czuwał mistrz Kung Fu - Yuen Wo Ping - ten sam, który

odpowiedzialny był za choreografię w filmie."Enter the Matrix" to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika trylogii "Matrix". Gra trafi do sprzedaży już 6 listopada i ukaże się w polskiej kinowej wersji językowej, na 4 płytach CD i w cenie 99.90 PLN.

Dowiedz się więcej na temat: półki | Guardian | braci | edycja | gra komputerowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama