Reklama

Drugi Ogólnopolski Zlot Fanów Nintendo

Na całym świecie zloty miłośników elektronicznej rozrywki cieszą się niesamowitą popularnością. Zazwyczaj jest to idealna okazja do poznania osób o podobnych zainteresowaniach, zmierzenia swoich możliwości w przeróżnego rodzaju turniejach, zapoznania się z nowymi produkcjami i oczywiście dobrej zabawy.

Niestety, w naszym kraju podobne imprezy należą do rzadkości i jeżeli już są organizowane to zazwyczaj wąskim gronie znajomych, a nie w skali krajowej.



Nie bez znaczenia jest fakt, że fani konsol i gier firmy Nintendo, mimo że należą w naszym kraju do mniejszości (w porównaniu do posiadaczy konkurencyjnych systemów do gier), są najbardziej ze sobą zintegrowani i wierni ulubionej firmie. Ta właśnie grupa użytkowników konsol od kilku lat marzyła, aby zorganizować imprezę, na której pojawią się fani gier ze znaczkiem "N" z terenu całej Polski.

Reklama



Pierwszy Ogólnopolski Zlot Fanów Nintendo odbył się na przełomie stycznia i lutego roku i okazał się wielkim sukcesem! Gracze z całej Polski do dzisiaj wspominają atmosferę tamtej imprezy.



DRUGI OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW NINTENDO odbędzie się na Zamku w Dobczycach pod Krakowem w dniach 26 - 28 czerwca 2004. A wszystko to okraszone wspaniałymi widokami...



Więcej informacji o zlocie znajdziecie na stronie: www.swiatnintendo.pl/zlot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje