Reklama

Call of Duty na najnowsze konsole?

Coraz więcej firm deweloperskich angażuje się w prace nad grami dla najnowszych konsol. Mowa oczywiście o tych platformach, które potentaci branży zaprezentowali na niedawno zakończonych targach E3 lub zamierzają uczynić to w najbliższym czasie.

Do tego licznego grona dołączyła ostatnio firma Infinity Ward, której największą popularność przyniosła jedna gra - hit ubiegłego roku, czyli "Call of Duty".

Na oficjalnej stronie Infinity Ward pojawił się spis stanowisk, na które firma poszukuje pracowników i speców od konsol, z ukierunkowaniem na pracę przy tworzeniu na najnowsze platformy. Nie ma tu oczywiście ani słowa na temat konkretnych platform, bo nie padają żadne nazwy, ale można sądzić, że Infinity przymierza się do wprowadzenia swego tytułu także i na konsole, których jeszcze nie ma na rynku.

O zamiarze przesiadki na nowe maszyny może świadczyć także fakt, że Infinity Ward przeniosło ciężar prac zarówno nad kontynuacją "Call of Duty", jak i wersją gry przeznaczoną na obecnie znajdujące się na rynku konsole na barki innych firm.

Nad "Call of Duty: United Offensive" - dodatkiem do wersji PC - pracuje zespół Gray Matter Studios, a konsolową (Xbox, PS2, GCN) odsłonę gry pt. "Call of Duty: Finest Hour" przygotowuje studio i Spark Unlimited.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje