Reklama

Agatha Christie od poniedziałku w sklepach

Wydawnictwo IQ Publishing poinformowało, że już w najbliższy poniedziałek do sklepów w całej Polsce trafi gra oparta na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej Agathy Christie - "I nie było już nikogo".

Będzie to pierwsza gra przygodowa z serii "The Adventure Collection", która powstała z myślą o konkretnym gronie graczy. Już wkrótce w ramach kolekcji do sklepów trafią kolejne trzy tytuły: "Tajemnica Zaginionej Jaskini", "Powrót na Tajemniczą Wyspę" oraz "Podróż na Księżyc".

"Agatha Christie: I nie było już nikogo" to produkcja oparta na podstawie bestsellerowej powieści Agathy Christie pod tym samym tytułem. W tworzenie tego tytułu zaangażował się sam Lee Sheldon, który wcześniej pracował przy takich tytułach jak rewelacyjny "The Riddle of Master Lu" czy "Dark Side of the Moon".

Fabuła "I nie było już nikogo" przenosi gracza do tajemniczego domu położonego na Wyspie Wraków, do którego, na zaproszenie gospodarza, przybywa wraz z nim 10 gości. Wkrótce po tym jak goście zadomowili się w ogromnej posiadłości, rozpoczyna się seria tajemniczych morderstw. Kto jest sprawcą całego tego zamieszania? Rozwiązanie zagadki należy do Was...

Sugerowana cena detaliczna gry to 59,90 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje