Wartales od dzisiaj we wczesnym dostępie. Mamy kody!

​Shiro Games, francuskie studio indie odpowiedzialne za bestsellerową grę strategiczną Northgard, informuje, że jego najnowsza gra pod tytułem Wartales została właśnie opublikowana w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam (PC) w cenie 34,99 euro.

Wartales to taktyczna gra RPG w otwartym świecie, w której gracz prowadzi grupę najemników, osiągając cele, gromadząc fortunę i wyruszając na niebezpieczne i ekscytujące misje, kształtując swoją grę z każdą nową decyzją. Rozwijająca się grupa postaci będzie eksplorowała pozostałości imperium edorańskiego, spustoszonego przez Wielką Plagę (i nie tylko).

Gracze będą podróżowali przez olbrzymi otwarty świat, w którym będą mogli budować i rozwijać obozy, tworzyć bronie, wspierać najemników i walczyć w innowacyjnym systemie turowym.

Reklama

Wersja we wczesnym dostępie obejmuje trzy regiony, z których dwa są całkowicie nowe w porównaniu z wersją demo. Będzie ona również regularnie aktualizowana co dwa miesiące, rozszerzając ogrom i możliwości oferowane przez świat Wartales.

Gracze będą mogli odkrywać królestwo Edoran eksplorując jeden z tych regionów, skory do podboju swoich sąsiadów za pomocą słynnego Legionu. Podczas eksploracji będą mogli dowiedzieć się więcej o słynnych miejscach, które były areną najdonioślejszych wydarzeniach historycznych tego świata.

75 kodów z dostępem do gry Wartales!

Kody zdobyć można w bardzo prosty sposób - wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać "Wartales Early Access", podać maila i czekać na kod. Kody otrzyma pierwsze 75 chętnych osób.

Jak skorzystać z kodu?

  • Zaloguj się do swojego konta Steam.
  • Przejdź do zakładki "Gry" i kliknij w "Aktywuj produkt na Steam".
  • Wprowadź otrzymany kod.
  • Pobierz Wartales i baw się dobrze!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wartales
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy