Uncharted 4: Kres Złodzieja - konkurs

Uncharted 4: Kres Złodzieja to jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku dla konsoli PlayStation 4. Premiera pełnej wersji gry ma miejsce dzisiaj 10 maja, a my z tej okazji wraz z PlayStation Polska chcemy was zaprosić na konkurs z tej okazji!

Opis gry:

Trzy lata po wydarzeniach znanych z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Nathan Drake nie kwapi się do powrotu do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy jego brat - Sam, nagle przypomina o sobie, prosząc Drake'a o uratowanie mu życia, a jednocześnie proponując przygodę, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. Uncharted 4: Kres Złodzieja zabiera graczy w podróż dookoła świata - porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu Avery'ego.

Reklama

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Wymień wszystkie gry z serii Uncharted, jakie pojawiły się na konsolach PlayStation wraz z dopasowaniem, na jaką konsolę pojawiła się dana gra.
  2. Nathan Drake - która realna postać przypomina ci tego bohatera? Odpowiedź uzasadnij.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Kody do Uncharted 4". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 maja 2016. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 5 kodów do pobrania cyfrowej wersji Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Sponsorem nagród jest PlayStation Polska.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Uncharted 4: Thief's End

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy