Świętujemy 5. rocznicę premiery World of Warships. Mamy dla Was kody do gry!

World of Warships to bezpłatna historyczna gra online na komputery PC stworzona przez firmę Wargaming, która ostatnio obchodziła 5. urodziny. Wraz z twórcami gry mamy dla naszych czytelników niespodziankę, którą są kody do gier zarówno dla nowych użytkowników, jak i już grających wilków morskich.

Do wygrania:

  • 50 x kod bonusowy do World of Warships, zawierający: 555 dublonów, 555 555 kredytów, okręt premium Exeter z trzemy wyszkolonymi kapitanami, dodatkowe miejsce w porcie, 20 kamuflaży związanych z rocznicą premiery WoWs, 7 dni konta premium.
  • kody dla nowych graczy, zawierające: okręt American Cruiser Omaha, 555 dublonów, 5 555 555 kredytów, 55 kamuflaży związanych z rocznicą premiery WoWs, 15 dni konta premium, 5 flag sygnałowych

Jak zdobyć nagrody?

  • kody bonusowe: kody zdobyć można w bardzo prosty sposób - wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać "World of Warships - kody bonusowe", podać maila i czekać na kod. Uwaga! Kody trafią do pierwszych 50 chętnych.
  • kody dla nowych graczy: wystarczy, że przy zakładaniu konta jako "kod zaproszenia" podasz: 5YEARSOFVICTORIES

Kody ważne są do 2 października 2020 roku. Jeśli chcesz zagrać w World of Warships, odwiedź tę stronę i zarejestruj się za darmo.

W tym miesiącu mija pięć lat od premiery World of Warships. Z tej okazji twórcy gry przygotowali wielką aktualizację, która jest dostępna od dzisiaj i zawiera stałą kampanię upamiętniającą setki lat bitew morskich, stocznię z amerykańskim krążownikiem Anchorage (poziom VIII), nowy rodzaj starć i wiele rocznicowych bonusów dla graczy.

Reklama

Aktualizacja 0.9.8 dodaje nową, stale dostępną kampanię pod tytułem "Pięć epok marynarki", która upamiętnia historię okrętownictwa. Miłośnicy statków mogą teraz cofnąć się do różnych epok i wykonać 50 zadań pogrupowanych w pięć misji. Nagrodą za ich ukończenie jest stały epokowy kamuflaż dla jednostek IX poziomu. Wraz z nową kampanią udostępniono także kolekcję Pięć epok marynarki, która zabiera graczy w podróż przez pięć różnych etapów historii inżynierii morskiej. Elementy tej kolekcji można znaleźć w kontenerach o tej samej nazwie.

Oprócz tego aktualizacja 0.9.8 wprowadza nowy, tymczasowy rodzaj starć o nazwie Asymetryczne bitwy, który będzie dostępny przez dwa tygodnie w ramach rocznicowych obchodów. Siły walczące ze sobą w prawdziwych potyczkach morskich zazwyczaj nie były równe, a taktyka i strategia nierzadko pozwalały pokonać silniejszego przeciwnika. W Asymetrycznych bitwach drużyny złożone z 5-7 okrętów z poziomów VII i VIII będą zmagały się z grupami liczącymi 9-12 jednostek V lub VI poziomu. Zwycięzcy otrzymają nową tymczasową walutę: żetony bitewne.

W ramach nowego wydarzenia w Stoczni gracze mogą teraz wybudować Anchorage, nowy amerykański krążownik VIII poziomu. Proces budowy jest podzielony na 20 faz; 18 z nich można ukończyć przez wypełnianie dyrektyw. Nagrodą za ukończenie wszystkich faz - co można także osiągnąć, wydając dublony - są Anchorage, narodowy kamuflaż dla tego okrętu, dowódca z 10 umiejętnościami, miejsce w porcie i pamiątkowa flaga.

W ramach aktualizacji 0.9.8 gracze będą także mogli otrzymać specjalny rocznicowy bonus za pierwszą wygraną odniesioną za sterami każdego okrętu poziomu V lub wyższego po uaktualnieniu gry. Nagrody obejmują dwa rocznicowe kamuflaże World of Warships dla jednostek V-VII poziomu, jeden upominkowy kontener dla VIII poziomu zawierający pięć specjalnych sygnałów, dwa upominkowe kontenery dla IX poziomu i jeden superkontener dla X poziomu. Dodatkowo aktualizacja zawiera ulepszenia grafiki, takie jak udoskonalona mgła, a wraz z wydaniem nowej wersji gry rozpoczyna się kolejny sezon bitew rankingowych dla okrętów X poziomu z formatem bitew 8 na 8.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama