Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rozdajemy kody do World of Warplanes!

Razem z firmą Wargaming przygotowaliśmy dla was małą niespodziankę - na chętnych czeka 100 kodów z samolotami i miejscami w hangarze w grze World of Warplanes. Wartość pojedynczego kodu to ok. 34 zł.

World of Warplanes 2.0 to nowy tryb rozgrywki o nazwie Conquest, który zmienia diametralnie obraz bitew. Z dotychczasowego deathmatchu gracze muszą taktyczną przewagę w kluczowych sektorach mapy. Zwycięstwo w bitwie zależy teraz bardziej od wysiłku całej drużyny i wykorzystywania różnych klas samolotów. Każda z nich ma teraz do zrealizowania konkretne zadania w bitwie.

Reklama

Znacząco została zwiększona dynamika starć i teraz w World of Warplanes 2.0 mamy możliwość respawnu, czyli powrotu do bitwy po zestrzeleniu. Jeden błąd nie przekreśla bitwy - możesz wrócić w innej maszynie i pomóc Twojej drużynie osiągnąć zwycięstwo.

Z innych istotnych kwestii jest również gruntowne przemodelowanie grafiki i dźwięku, co pozwala jeszcze bardziej poczuć intensywność bitwy powietrznej! Nowa klasa samolotów czyli bombowce, zapewniają zupełnie inny styl rozgrywki. Operowanie na dużych wysokościach, bombardowanie celów za pomocą specjalnego widoku czy operowanie tylnym strzelcem, aby ochronić się przed atakującymi myśliwcami to ekscytujące wyzwania. Również interfejs rozgrywki uległ uproszczeniu i usprawnieniu.

Rozdajemy kody do World of Warplanes!

Do Waszej dyspozycji mamy łącznie 100 kodów z dodatkową zawartością do gry World of Warplanes. Pojedynczy kod zawiera: samolot Fw 56 (tier 2), samolot F2A-1 (tier 3), 2 miejsca w hangarze.

Kody zdobyć można w bardzo prosty sposób - wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać "World of Warplanes 2.0", podać maila i czekać na kod.

Instrukcję, jak zrealizować kod, znajdziecie na tej stronie. World of Warplanes pobierzecie bezpłatnie z oficjalnej strony gry.

Dowiedz się więcej na temat: world of warplanes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje